Викладачі

Волос (Миколаїв) БогумирВолос (Миколаїв) Богумир, походженням з Поділля (Хмельницька обл., Україна). Освіта вища, вчитель історії та правознавства, здобувач наукового ступеня кандидата філософських наук, доктор відичного богослов'я.
Старший викладач академії «Родосвіт», перший ректор Духовної академії «ПРАВ», нині проректор з наукової роботи. Викладає 6 дисциплін в Духовній академії: «Віровідання. Слов'янське Богослов'я »,« Арійські оповіді і перекази »,« Родовідання »,« Минувщина родів слов'янських »,« Порівняльно релігієзнавство »,« Слов'янський календар ».
У Родовому Вогнищі Слов'янської Рідної Віри, очолює Управу зовнішніх зв'язків, підтримуючи відносини з рідновірськими громадами та об'єднаннями. Глава і засновник Центру слов'янської культури «Великдень» (м.Хмельницький, Україна), голова Хмельницької громади рідновірів «Стріли Стрибога», яка вперше в новітній час реалізувала право на відкриття рідновірами місця паломництва.

Має посвяту - Волхв Слов'янської Рідної Віри, яке отримав від Верховного волхва Володимира 15 червня 2003 (7511) р.
Автор цілої низки книжок присвячених слов'янській вірі і культурі: «Малий Требник Рідної Православної Віри», «Требник Рідної Православної Віри», «Заповіти Сварога. Відична мудрість предків »,« Рідна Віра. Наші духовні витоки »,« Слов'янська Рідна Віра в питаннях і відповідях. Книга 1 »,« Слов'янська Рідна Віра в питаннях і відповідях. Книга 2 ». Автор і виконавець відомих рідновірських пісень: «16 волхвів», «Повернення Перуна», «Світанок Сварожий». Випустив два диски пісень, спільно з Живосилом Лютим «Щит Перуна», а також сольний - «Голос предків».
Одружений, разом з дружиною (Квітаною Миколаєвою), виховує двох синів: Мирослава (2001 р.н.) і Ростислава (2009 р.н.).

Боговида РоховаБоговида Рохова, родом із Подільського краю,  є родовою знахаркою. До мене цілительством займались мої бабусі та прабабусі. До речі,  пам’ятаю усіх 4 своїх прабабусь, вони дожили майже до сторічного віку. Знахарством трав цікавились, як із батькового роду,  так і з неньчиного. По-батьковому роду знання передавались первакам – ті хто перші народжувалися. Так частково древні знання успадкував мій батько, який нині є лікарем у с. Балин  Дунаєвецького району Хмельницької області, та я оскільки найстарша. По маминій лінії знання передавалися лише жінкам з раннього дитинства і то не усім. Була певна шкала градації хто їх має успадкувати.  З раннього дитинства моя бабця водила мене до прабабусі та залишала там на тривалий термін,  аби та навчила мене своїх премудростей. До речі це було досить таємно, про це деякий час не здогадувались навіть мої батьки. Потім,  після того, як занемогла прабабуся, моїм безпосереднім навчанням займалась  бабуся Олена, яка жила у селі Рудка на Хмельниччині. Вона навчила мене вдало вишіптувати зурочення та добре виливати на віск.  Нині я, як представник свого роду продовжую справу своїх предків та вдосконалюю своїх дослідженнях щодо збору трав та їхнього застосування. Пишу книгу та проводжу семінари – тренінги по травництву, тренінги з побутової та обрядової магії.  Проводжу доступні та безпечні практики по заняттю переляку та зглазу. Проводжу семінари по навчання з даних практик. Маю вищу педагогічну освіту. Закінчила Кам’янець - Подільський педагогічний університет ім. Ів. Огієнка. За фахом історія і правознавство. Викладач академії «Родосвіт». У Родовому Вогнищі Слов'янської Рідної Віри, очолює Управу взаємодії із ЗМІ. В. о. Владики Подільського Краю. Співзасновник Центру слов'янської культури «Великдень» (м. Хмельницький, Україна). Маю посвяту - Жриці Слов'янської Рідної Віри, яке отримала від Верховного волхва Володимира Куровського. Виховую доньку Гордану (2005 р.н.)

Читати 3497 разів Останнє редагування Середа, 28 січня 2015 16:59
Детальніше в цій категорії: « "ЦСК "ВЕЛИКДЕНЬ"

Контакти

  • тел. +38 067 383 42 13
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Адміністратор: Мілада Міклуш.
  • тел. +38 067 584 09 90
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.