З під пера Володимира і Лади вийшло багато книг про традиції, вихованні, духовне зцілення та інших важливих темах, які хвилюють людство в наш час.

Що таке Людина, яке його істинне Призначення, хто такі Слов'яни, що чекає їх у майбутньому, що є запорукою духовного і тілесного здоров'я, як створити здорову і міцну сім'ю? Всі ці та інші життєво важливі питання є природними для тих, хто прагне пізнати Істину, усвідомити сутність Вищого Буття ...

Книга дає можливість ясно зрозуміти витоки свого народу і його духовну основу.

Володимир і Лада Куровська відомі духовні цілителі, практичні психологи вчителя унікальних слов'янських ведичних практик.

Результат 1. 10 з 19
Сторінка 1 з 2

Книги

1359318848_zrazok_cover_pokon2[1]
Середня оцінка покупця:

ВІДА прави - Покон Рода Всевишнього

Ця книга розкриває розуміння Покону Рода Всевишнього, початкової ведичної мудрості арійських родів, яка була відкрита нашим світлим предкам Сварогом і Ладою.

Детальніше...

rs
Середня оцінка покупця:

Діагностика долі. Виправляємо карму.

Душа людини втілюється багато разів, і кожен приходить у цей світ вчиться. Куди пропадають знання, сила і вміння минулих життів, і взагалі чи має значення минулий досвід для сьогодення? Як пояснити те, що одні люди народжуються здоровими і щасливими, а інші хворими і нещасними?

Детальніше...

rpv_obklad_jarha[1]
Середня оцінка покупця:

ЯРГА

Ця книга розкриє вам секрети духовного і фізичного розвитку наших Предків за допомогою найдавнішої арійської, а нині слов'янської системи самовдосконалення Ярга. Як відомо, під час міграції, арії (протославяне) принесли свої ведичні знання і практики самовдосконалення в Гімалаї.

Детальніше...

1359491859_cover_trebnuk-copy[1]
Середня оцінка покупця:

Требник Рідної Православної Віри.

Требник Рідної Православної Віри розкриває і трактує частина обрядового раденія Рідної Православної Віри використовується Духовними провідниками Відичного Православ'я, а також у сімейному обрядовості

Детальніше...

1360227296_vedprav-small[1]
Середня оцінка покупця:

Ведична мудрість предків. Шлях до світла.

Всесвіт і Світ людини являють собою складне духовно-тілесна єдність, збагнути яке можна лише спираючись на численний досвід попередніх поколінь. Що таке Людина, яке його істинне Призначення, хто такі Слов'яни, що чекає їх у майбутньому, що є запорукою духовного і тілесного здоров'я, як створити здорову і міцну сім'ю?

Детальніше...

rpv_obklad_kuhnia[1]
Середня оцінка покупця:

Слов'яно-Арійська ведична кухня

Ця книга покликана привнести в сім'ї слов'ян щастя і радість від смачної і здорової їжі, eди, яка приготована на основі Cлавяно-Aрійскіх Bедіческіх традицій. Ця праця досить повно, але в той же час просто і ясно дає унікальні рекомендації і рецепти приготування Славної їжі.

Детальніше...

1359491979_cover_pravoslov[1]
Середня оцінка покупця:
1360227270_jiva-small[1]
Середня оцінка покупця:

Жива - енергія життя. Сила Родосвіту.

У цій книзі Володимир і Лада Куровська, будучи родовими волхвами-цілителями, маючи благословення своїх пологів, учителів і наставників, відкривають таємницю і силу Живи. Писати про це їм дають право тисячі людей, які завдяки Живе змогли повернути собі здоров'я і піднятися на більш високий рівень усвідомлення буття. Ця книга розкриває цілительських досвід давнину в сучасній інтерпретації.

Детальніше...

rpv_obklad_slavianstvo_1[1]
Середня оцінка покупця:

Слов'янство - Слов'янська Рідна Віра у питаннях і відповідях

Як і кожна книга, цей рукопис містить сильні і слабкі сторони, тому що неможливо повернути відразу те, що знищувалося сторіччями. Автор залишає за Богами і нащадками право уточнювати, поглиблювати й поліпшувати викладені тут словеса про Віру Предків.

Детальніше...

1359712331_coverrpvmalchik-small[1]
Середня оцінка покупця:

Народження Бога. Як щасливо народити і виховати сина.

Ця книга - не просто про виховання. Вона розповість вам про шляхи Чоловіки, вихованні хлопчика, як це прийнято в Слов'янській Ведичної Традиції.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
  • ЗАКАЗ КНИГ: Миролада
  • тел. +380671015097 rodosvit@gmail.com

Контакти

  • тел. +38 067 383 42 13
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Адміністратор: Мілада Міклуш.
  • тел. +38 067 584 09 90
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.